Deritel Bileklik Üçlü Saç Örgü Taba

Deritel Gerçek deri Bileklik Üçlü Saç Örgü Taba

Deritel markası ile tasarlanan ve el emeği göz nuru ile üretilen çapa serisi gerçek deri saç örgü bileklikler şık ve sade bir üründür. Bileğinizde harika bir görünüm ile sizleri farklı gösterecek ve sizi mutlu kılacak. Taba rengi ile klasik bir renk uyumu tüm teninizde kendisiniz açığa çıkaracak.

Çıtçıp kapama ile kolunuza  kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Deritel bileklik modelleri ile canlı ve harika bir tasarım sizlere sunmak bizim için önemli.
Kaliteli, Sade, şık ve iyi bir görsele sahip ürünleri tercih edenler için ideal bir deri aksesuar ürünü. Alınteri, göz nuru ile Türkiye’de üretilmiştir.

bileklik-taba-deri-5li-500x450Deri bileklik teninizle iyi bir uyum sağlar ve kullandıkça canlanır. Gerçek deri olması sebebi ile sağlığınıza ve doğaya zarar vermez. Gönül rahatlığı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

Saç örme özelliği ile bileğinizde dolgun bir görümüme sahip bileklik. Teninizi süsleyecek ve elbiselerinizle iyi bir uyum sağlayacak.

Beğeninizi kazanacağımızı umuyoruz. Öneri ve dileklerinizi bizimle paylaşırsanız biz memnun olur. Tasarım ekibimiz silerden gelen öneri ve tercihleri dikate almaktadır. Yeni tasarlanan ve üretilen bileklik ürünlerinde sizin tarzınızı dahada açığa çıkarmak için daha fazla önerilerinizi bekliyoruz.

Kargo            : Kargo ücretsiz

Deri Özelliği :   Gerçek Deri

Menşei          : Türk Malı

Kullanım        : Erkek – Kadın

Renk              : Resimde Görüldüğü gibi

Özgün            : Sonsuz Serisi

Marka            : Deri Örme

Kargo             : Saat 16:00 aynı gün kargo sonrası birgün sonra kargo

İade Şatları    : 14 gün içinde orijinal hali ile iade edilebilir

Sağlık              : Sağlığa ve doğaya zararlı hiçbir madde içermez

Orijinal            : Orijinal ürün

Modeli              : Örmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir