Deritel Deri Bileklik Taba ip Sarmalı

DeriTel İp Sarmallı Bileklik – Deri ve örme ip motifli

Deritel markası ile tasarlanan ve el emeği göz nuru ile üretilen örmeli serisi gerçek deri ipli bileklik şık ve sade bir üründür. Bileğinizde harika bir görünüm ile sizleri farklı gösterecek ve sizi mutlu kılacak. Taba ve iki farklı ip rengi ile klasik bir renk uyumu tüm teninizde kendisiniz açığa çıkaracak.

Toka kapama ile kolunuza  kolayca takıp çıkarabilirsiniz. Deritel bileklik modelleri ile canlı ve harika bir tasarım sizlere sunmak bizim için önemli.
Kaliteli, Sade, şık ve iyi bir görsele sahip ürünleri tercih edenler için ideal bir deri aksesuar ürünü. Alınteri, göz nuru ile Türkiye’de üretilmiştir.

Deri bileklik teninizle iyi bir uyum sağlar ve kullandıkça canlanır. Gerçek deri olması sebebi ile sağlığınıza ve doğaya zarar vermez. Gönül rahatlığı ile uzun süre kullanabilirsiniz.

ip örme özelliği ile bileğinizde dolgun bir görümüme sahip bileklik. Teninizi süsleyecek ve elbiselerinizle iyi bir uyum sağlayacak.

Beğeninizi kazanacağımızı umuyoruz. Öneri ve dileklerinizi bizimle paylaşırsanız biz memnun olur. Tasarım ekibimiz sizlerden gelen öneri ve tercihleri dikkate almaktadır. Yeni tasarlanan ve üretilen bileklik ürünlerinde sizin tarzınızı dahada açığa çıkarmak için daha fazla önerilerinizi bekliyoruz.

İp örgü modellinde önerileriniz olursa lütfen bize iletin. Siparişleriniz aynı gün hızlı gönderi kargo ile sizlere ulaştırılacaktır. Ayrıca süpriz kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir