Cep Telefonu Kılıfında Yerli Marka “DeriTel

“DeriTel” deri ürünleri ve telefon aksesuarıarı markası

“DeriTel” deri ürünleri ve telefon aksesuarıarı markası olarak bileklik, cüzdan,çanta,kordon  ve cep telefon kılıfları ürünleri ile markalaşma yolunda hızlı adımlar ile ilerlemektedir.

Türkiye Ekonomisinde yabancı payının sürekli arttığı ve üretim kapasitesinin sürekli azaldığı bir ortamda yerli üreticilerin ve markaların güçlenmesi, Pazar paylarının arttırılması, rekabet güçlerinin artması, marka bilinirliğinin uluslar arası standartlara ulaşması için DeriTel “Deri Ürünler ve Yerli Markalar” sanal mağazasını hizmete sunmuştur.


“Tenime dokunan deri  Ürünler olarak ifade bulan “DeriTel”,  yerli malı efsanesini yeniden canlanıyor. Türkiye’nin üreten ve paylaşan bir işletmesi olarak üzerimize düşen katkıyı “Yerli Malı” anlayışı ile hizmete dönüştürdük. Mağazamızda alışveriş yapacak değerli teknoloji meraklılarının bilinçli alış veriş için bizi tercih etmesini bekliyoruz.

Gerektiği zaman, ihtiyaç duyduğunuz anda, ihtiyaçlarınıza uygun ve kontrolü tamamen sizde olan bir alışverişi DeriTel olarak öneriyoruz. .DeriTel sanal ticaret ile alışveriş yapan milyonlarca tüketicinin ihtiyaç duyduğu ürünleri, üretimin kaynağına inerek birinci elden alışveriş yapılmasını titiz ve özgün bir çalışma ile sunuyor.


Cep telefonu tüketiminin yoğun olduğu Türkiye’de bilinen yaygın bir kılıf markası olmamasını bir eksiklik olarak gören firmamız bu eksikliği gidermek için birçok markaya uygun cüzdan kılıf, çekmeli kılıf, flip cover kılıf modellerini hakiki yeri ve % 100 yerli olarak özgün ve şık tasarımla üretmekte ve www.deritel.com sanal mağazasında satışa sunmaktadır.

Ücretsiz kargo, güvenli ödeme, farklı ödeme sistemleri ile beğeninize sunduğumuz ürünleri inceleyebilir ve alış verişinizi tamamlayabilirsiniz. Ürünlerimi ve hizmetlerimiz konusunda fikirlerinizi bize iletmeniz bize yapacağınız en önemli katkıdır.


Başarının tesadüf olmadığını planlı ve programlı bir strateji ve ekip işi olduğunu kavramış olan bizler var gücümüzle çalışmakta ve zamana karşı yarışmaktayız.Ahilik prensiplerini benimseyerek ahlaki değerlerin öncelikli olduğunu, İnsanlığa hizmet etmenin birinci değer olduğunu benimsemiş ve bu uğurda çalışan şirket yöneticisi ve çalışanları ile sanal dünyaya ilan ediyoruz.

DeriTel Türkiye’nin telefon kılıfı markası olmaya aday. Yine sanal market markası olan www.deritel.com websitesin de DeriTel telefon kılıfları satışa sunulmuştur.