Çift Taraflı Tek Kişilik Koltuk Örtüsü Satışta

Çift Taraflı Tek Kişilik Koltuk Örtüsü

Koltuk örtüsü

Evinizin vazgeçilmez eşyalarından olan koltuklarınız zamanla yıpranır ve renkleri solar. Ayrıca evde en çok kullanılan eşya olması sebebi ile kirlenir. Silinmesi ve temizlenmesi her zaman ev hanımlarının birinci sorunu haline gelir.

Birbiral olarak ev hanımlarını temizlik konusunda rahata kavuşturacak koltuk örtüsü ürününü satışa sunduk. Ekstra kalınlığa sahip kapitone kumaştan üretilmiş Koltuk-Çekyat Örtüsü ve Koltuk Organizeri seti ürünü sanal mağazamızda satışa sunuldu.

Artık yüksek fiyatlar ile sahip olduğunuz koltukların üstünü örtecek Çift Taraflı Tek Kişilik Koltuk Örtüsü ile şık ve modern bir görünüme sahip koltuklarınız evlerinizi daha şık bir görünüme sahip kılacak.

Geleneksel koltuk örtüleri gibi söküp çıkarmaya gerek duymayacaksınız. İstediğiniz zaman koltuk örtüsü ile koltuğunuzu örtecek dilediğiniz zaman çamaşır maninsinde yıkanabilecek kolay ve pratik bir ürün.

koltuk örtüsü tek kişilik

Evinde evcil hayvan besleyen tüm ev sahipleri için biçilmiş kaftan olan koltuk örtüleri sayesinde koltukları korumak daha kolay olacak..

Örtü Ürün Özellikleri

Ürün Ölçüleri – 165 x 190 cm, Kahverengi ve beyaz renk seçeneği ile çift taraflı kullanıma sahip. Kapitoneli içi elyaflı yumuşak özel kumaş ile üretilmiştir.

Maksimum 30 derecede makinada veya elde yıkayabilirsiniz. Tabi yıkarken çamaşır suyu ile leke sökücü kimyasallar kullanmamanız gerekiyor. Koyu renkli olan örtüyü ayrı yıkamanız bizim tavsiyemiz. Yıkadıktan sonra kurutup ılık ütü ile ütülemek uygun olacaktır. Kurutma makinası ile kurutulabilir bir üründür.

Ev yaşamında kolay ve pratik bir seçenek olan bu ürünü kullanmak daha da kolay  ve pratik. Birbiral yaşama kolaylık kazandıracak ürünleri sizlere sunmaya devam edecek.www.birbiral.com