DeriTel Deri Cep Telefonu Kılıfları Satışa Sunuldu

DeriTel  Türkiye’de üretilen hakiki deri cep telefon kılıfları ile “Deri ürünler, Yerli Markalar” konseptini benimsemiş bir markadır. Göz nuru, alın teri, el emeği ile üretilen deri telefon kılıfları cüzdan kılıf, flipcover kılıf ve çekmeli kılıf özellikleri ile çok fonksiyonlu kullanılmaktadır.

Akıllı cep telefonunuzu korumada maksimum sonuç alacağınız DeriTel telefon kılıfları bir çok markaya uygun model ve renkler sunan ürünleri bünyesinde barındırır. Türk malı kılıf ürünleri birbiral.com sanal mağazasında  telefon meraklılarının beğenisine  sunuldu.
%100 Hakiki doğal deri % 100 yerli, DeriTel kılıfları birinci sınıf üretilen tasarım ve kullanım açısından istediğiniz özellikte teknoloji ürününüzün koruyucusudur.
Flipcover stantlı, arka kapak ve cüzdan kılıf olarak üç modeli bulunan ürünlerimizin bir çok renk seçeneği bulunmaktadır.
Cüzdan kılıf serisi Kadife İç Dizayn edilmiş, 4 ayrı kredi kartı bölmesi bulunan, 2 ayrı para saklama gözü gibi çok fonksiyonlu bir üründür.  Mıknatıslı kapama özelliği ile yıllara meydan okuyacak bir akıllı telefon kılıfı hem sizi memnun edecek hem de güvenle tüm ortamlarda taşıyabileceksiniz.
Dünya standartlarında üretilen doğal deri kılıfları bir çok ülkede kullanılmaktadır. Çevre ve Doğaya Uyumlu ve İnsan Sağlığına Uygundur. Testlerden geçmiş ve denetimlerden başarılı not almıştır. Sağlığınıza zararlı hiçbir madde içermez. Mükemmel bir kılıf olan cep telefonu kılıfı telefonunuz ile  uyumlu mükemmel bir koruma sağlar.

Cep telefonunuzu kavrayan kılıf bay ve bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilir. DeriTel telefon kılıflarını Tüm Sosyal Ortamlarda Şıklık İle yanınızda telefonunuzu Taşıyabilirsiniz. Apple, Samsung akıllı telefonlar başta olmak üzere bir çok akıllı telefona uyan cüzdan model ile çeşitlerimizi inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.
Özelellikle 4, , 4,7, 5 ve 5,1 inç ekran boyutu olan tüm akıllı telefonlara uyum gösteren cüzdan kılıf modeli doğal deri ürün sevenler için kesinlikle tavsiye ettiğimiz bir ürün.
Akıllı telefon korumada önemli bir tercihte bulunan teknoloji meraklılarının dikkate alacağı DeriTel marka kılıflar tercihlerinizi olumlu etkileyecek.

Ücretsiz kargo, 256 bit SSL güvenli ödeme ile daima tercihlerinizi dikkate alıyoruz.  Lütfen öneri ve dileklerinizi bize iletin. DeriTel olarak daima sizlerin değerlendirmelerinize önem veriyoruz. Kapıda ödeme seçeneği ise size sunduğumuz güvenli ödeme seçeneklerinden bir diğeri.

Yenilikçi ve kendine özgü tarzı ile DeriTel beklenen ilgiyi göreceği kanısındayım. Gün geçtikçe bu ilginin yükseleceğini ve artacağını düşünüyoruz.
Teknoloji harikası telefonlarınıza değer katacak bir DeriTel modeli bulacağınız sanal marketimizden günün tüm zamanlarında alışveriş yapabilirsizin.

“DeriTel ile yerli bir markaya adım adım”.

Birbiral “Teknolojide olmak bir prestijdir.”

Birbiral ile olmak size iyi gelecek