Instagram Repost ile yeni bir uygulama başlıyor!

Instagram Repost yakında kullanımda

Instagram Repost adı veren uygulama başlıyor. Dünya çapında milyonlarca uygulayıcısı olan Instagram, himete başladığı andan itibaren üçüncü parti uygulamaların sağladığı bir özelliği şimdi kendi vermeye hazırlanıyor.

Instagram Repost adını taşıması beklenen yeni bir uygulama ile sosyal medya kullanıcıları ücretsiz ve farklı bir uygulama aramadan bu hizmetten faydalanabilecek. Fotografları için gelen bu uygulama sosyal kullanıcıları için iyi bir adım oldu.

Kullanıcıların birçoğu Instagram’da da fotoğrafları ‘Repost’ ederek Twitter’da olduğu gibi bir uygulama yapmak istiyor. Şimdi bu yeni uygulama ile bu olanağa kavuşmuş olacaklar.

Fotografları kendi hesabında paylaşacak olan Instagram sosyal meyda kullanıcıları fotoğraflarını ‘imzalı’ bir şekilde kendi hesabından hızlıca paylaşma imkanına kavuşacak. Milyonlarca kullanıcısı olan Instagram bugüne kadar bu desteği sunmamış olması tabi önemli bir eksiklik olarak görülüyordu. Şu ana kadar 3. parti yazılımlar uygulamaları sayesinde repost özelliği kullanabiliyorlardı. Bu işlem için artık daha hızlı bir uygulamaya sahip olundu.

Yeni uygulama şu an yoğun olarak testlere tabi tutuluyor. Kısa bir süre içinde bu testlerin başarılı olması ile birlikte uygulamanın aktif edilmesi bekleniyor.

Uygulama hayata geçtiği anda öncelik onaylı beta ve işletme hesaplarında kullanılacağı bekleniyor. Tabi bun özellik yanında başka özellikler de test altında. Zamanlanmış paylaşım özelliği ilave olarak gelecek özelliklerin arasında yer alıyor.

Instagram’da bu özellik aktif edildiği zaman artık da bir gönderinizi zamanlama özelliği, dilediğiniz gün ve saate yayınlama olanağına sahip olacaksınız. Tıpkı Facebook sosyal ağda yaptığınız gibi.

Deritel olarak sosyal ağların gün geçtikçe yaygınlaşması beraberinde yeni uygulamaların daha hızlı ve daha etkin olmasını gerektiriyor. Uygulamayı seveceğinizi umuyoruz.

Birbiral Yerli Ürünler Sanal Marketi
Deri bileklik, deri kılıf ve Telefon Aksesuarları, takılar