İphone 5S deri kılıf cüzdan Deritel tavsiye

iphone 5s deri cüzdan kılıf

İphone 5S deri kılıf cüzdan uyumu

Apple akıllı telefon markasının popüler olan ve hala satışı yapılan ürünü iPhone 5S için size Deritel marka ve sanal mağazamızda bulabileceğiniz deri cüzdan kılıf modellerini tanıtacağız.

Deritel deri ürünler ve teknoloji aksesuarları markası olarak kaliteli, doğal ve sağlıklı ürünleri www.deritel.com sanal mağazamızda güvenli ödeme sistemleri ile satışını yapmakaktayız.

Tavsiye edeceğimiz kılıflar telefon cüzdanı olarak üretilen ve sevilen modeller içindir. Tarzı telefon cüzdan kullanmaya alışmış ve severek kullananlar içindir.

İphone 5S serisi bilindiği gibi 4.0 inç ekran boyutuna sahip. Ekran Çözünürlüğü 640×1136 Pixel, Ekran Teknolojisi IPS LCD, Oleophobic Coating Multi Touch Retina Ekran, Piksel Yoğunluğu 326 PPI, Dayanıklılığı Corning Gorilla Glass, Renk Sayısı 16 Milyon dokunmatik özelliklere sahip.

Binlerce lira ödeyerek sahip olduğunuz iphone akıllı telefonları korumak için cüzdan kılıf modelleri en iiyi seçenek gibi duruyor. Tabi estetik kullanım açısından taviz veren mobil kullanıcıları için ideal bir seçenek. Ayrıca çantanız ve yanınızda taşırken güvenliği açısından endişe duymazsınız.

Gerçek deriten el emeği göz nuru ile elle Türkiye’de üretilen telefon konabilen cüzdan kılıflara paranızı, kartlarınızı koyabilirsiniz. Derinin kalitesini ve cazibesini bilenlerin tercih ettiği bu ürünleri gün boyu dokunmak sağlığınız açısından bir sorun teşkil etmez.

İphone 6 deri kılıf cüzdanları

Deritel marka olarak size sunacağımız iphone 6 deri kılıf cüzdan modellerini mağazamızda inceleyebilirsiniz. Mağazamız her türlü güvenlik altyapısına sahiptir. Çok fonksiyonlu telefon cüzdanları ile cihazınızı tam koruma altına alabilirsiniz.


DeriTel Cüzdan Kılıf 4.0 Inç Destan Serisi Kalıplı Kahverengi

DeriTel Cüzdan Kılıf 4.0 Inç Destan Serisi Kalıplı Siyah

DeriTel Cüzdan Kılıf 4.0 Inç Destan Serisi Kalıplı Taba

Cüzdan kılıf seçeneği ile elde edeceğiniz diğer bir avantaj ise 4.0 inç ekran boyutlu tüm akıllı cihazlarda kullanabilme imkanı sizlere sunması. iPhone 5S telefonunuzu iPhone Se modeli ile değiştirme durumunda kalırsanız cüzdan kılıfı atmanıza gerek kalmadan yeni cihazınızda kullanabilirsiniz.

Deritel dokundukca canlanır