Samsung Galaxy Note9 öne çıkan özellikleri

galaxy note9

Teknoloji öncüsü : Galaxy note9 serisi her zaman en son teknolojileri bünyesinde bulundurma başarısı gösteriyor.  Mobil teknolojide beklentileri aşarak en yeni uygulamaları sunuyor. Devrim niteliğindeki tüm yenilikler ile beğeni topluyor ve öncü rol oynuyor.

Performan : Hızı ile göz dolduruyor ve performansını rakipleri karşısında öne çıkarıyor.

Batarya : Tek şarj ile gün boyu yoğun kullanımınıza cevap verecek bir şarj özelliği ile sizi yarı yolda bırakmayacak. Güçlendirilmiş batarya özelliği ile endişelerinizi giderecek.

Depolama Daha fazla mobil cihazınızda bulunan verileri daha fazla depolama imkanı sunuyor.512 Gb gibi önemli bir depolama alanı ile güçlü bir kullanım deneyimi yaşayın. İlave hafıza kartı ile 512 GB daha genişletilebilen özelliği ile sizde depolamada meydan okuyun. Yaşamınızda dileğiniz ne varsa artık kayıt altına alabilirsiniz.

Oyun için yeniden optimize edildi: Mobil oyun deneyimini daha iyi ve daha güçlü performansla yaşamak için yüksek bir kalite sunuyor. Galaky Note9 güçlü işlemcisi ile gecikme ve duraklamalara karşı sorunsuz bir sonuç elde etmenizi sağlıyor. Sıvı karbon özelliği ile aşırı ısınmaya karşı dirençli özelliği ile uzun süre oyun dünyasında kalın. Yapay zeka eksenli performans ile hızlı ve akıcı bir oyun artık mobil cihazınız ile mümkün.

Tasarım: Seri içerisinde en geniş ekran özelliği ile mobil teknolojide en fazla görüş imkanına sahip olun.

Lavanta moru- gece siyahı – okyanus mavisi

S pen : Bluetooth destekli son yenilikleri ile S pen size daha fazla kontrol yeteneği sunuyor. Tek tuşlu kamera ve sunumla mobil cihazınızı yönlendirme imkanına sahip olursunuz. Çizim ve sunumlarda adeta canlı bir performans elde ederken 4096 basınç seviyesi ile ince ucu bir kalem ve kağıt deneyimi gibi mükemmel sonuç elde edersiniz.

Kamera : Çift diyafram özelliği ile görsel deneyimde kaliteli sonuçlar elde edersiniz. Akıllı kamera ile kötü çekim yapmanızın imkanı yok. Akıllı özelliği farklı yetenekle görüntü yakalayabilirsiniz.

Tek bir kablo ile bilgisayarınız artık bir arada kolayca yönetin ve kullanın.

Birbiral Yerli Ürünler Sanal Marketi
Deri bileklik, deri kılıf ve Telefon Aksesuarları, takılar